Referencje - A198 Dom w Serocku

Wykonawca (z dużym doświadczeniem) zwrócił naszą uwagę na wyjątkową jakość projektu, co dla niego w praktyce przekładało się na łatwość i tempo realizacji.

Do pracowni „A8 Architektura” trafiliśmy z mężem  za pośrednictwem firmy budowlanej, której chcieliśmy zlecić budowę naszego domu (wg gotowego projektu). I tak przy okazji sprawdzania  jakości usług budowlanych, przypadkowo obejrzeliśmy budynek wznoszony wg  projektu…  Pana Piotra Lewandowskiego. Wykonawca (z dużym doświadczeniem) zwrócił naszą uwagę na wyjątkową jakość projektu, co dla niego w praktyce przekładało się na łatwość i tempo realizacji.

Już podczas pierwszego spotkania w pracowni „A8 Architektura” zarzuciliśmy pomysł budowy wg „gotowca” i przystaliśmy  na propozycję zaprojektowania dla nas domu wg dokładnie wypunktowanych  potrzeb. Projekt rodził się na naszych oczach. Na bieżąco elektronicznie mieliśmy wgląd w rysunki i w związku z tym możliwość zgłaszania wszelkich uwag, życzeń, zadawania pytań i  słuchania rad. Gdy mimo to „problemy” zaczynały nas przerastać odbywaliśmy narady robocze w realu, a przy okazji piliśmy pyszną kawę. Było twórczo i domowo.  Stopniowo wyklarowała się więc i bryła, i wnętrza naszego wymarzonego  domku w wersji satysfakcjonującej nie tylko dla nas jako inwestorów, ale  i dla projektanta i jego zespołu (mamy przynajmniej taką nadzieję). Dziękujemy Panu Piotrowi i Pani Sylwii za nasz Domek !!! Jest tak cudny, że planujemy jakoś go nazwać J Ewa i Andrzej – na drodze ku emeryturze.

– Ewa i Andrzej Kaźmierscy