Referencje

A120 Dom w Bobrowcu

Z p. Piotrem Lewandowskim pracowaliśmy przy projekcie naszego domu. Oprócz tego, że był kompetentny i sumienny to posiadał umiejętność trafnego odczytywania naszych potrzeb i intencji.

– Kinga Janiszewska

A119/W135 Dom przy ulicy Tukana

Jeśli były jakiekolwiek pytania, Piotr natychmiast udzielał fachowych i rzetelnych wyjaśnień. A8 Architektura to rzetelna pracownia z doskonałymi i oryginalnymi pomysłami.

– Adrianna i Daniel Ptaszynski

A155 Dom w Milanówku

Końcowy efekt projektowy to głównie zasługa wysokiej kultury pracy Pana Piotra Lewandowskiego, jego zrozumienia potrzeb klienta, kreatywności w poszukiwaniu koncepcji, umiejętności znajdowania niekonwencjonalnych rozwiązań.

– Bogdan Kuśpit

A129 Domy bliźniacze przy ul. Farysa

Największe wrażenie zrobiła na nas błyskawiczna reakcja Pana Piotra na wszelkie modyfikacje na które zdecydowaliśmy się już w trakcie trwania budowy. Pan Piotr i jego zespół – byli zawsze do naszej dyspozycji i służyli nam cennymi radami i sugestiami

– Mariusz Strojny

A124 Dom w Puszczy Mariańskiej

Liczne konsultacje i dyskusje sprawiły, że jesteśmy bardzo zadowoleni z końcowego projektu. Bardzo polecamy pracownię architektoniczną A8ARCHITEKTURA.

– Alicja Dobrzańska

A156 Dom w Otwocku

Współpracę z Panem Piotrem Lewandowskim i firmą A8 Architektura wspominamy jako jedną z najmilszych części budowy domu.

– Tomek i Olka

W101 Mieszkanie Jeżewskiego

Już po pierwszym spotkaniu i poznaniu naszych oczekiwań architekt stworzył wstępny projekt w pełni nam odpowiadający, zarówno pod względem funkcjonalności, jak i wystroju mieszkania.

– Sergiusz Sachno

A104 Kompleks bankietowo-konferencyjny w Chynowie

Współpraca z Panem Piotrem przebiegała bardzo rzeczowo i owocnie. Opracowany projekt idealnie wpisał się w bryłę istniejącego obiektu tworząc nierozerwalną wizualnie całość.

– Ryszard Lewandowski

A113 / W117 Rezydencja k/ Podkowy Leśnej

Współpraca z pracownią przebiegała bez zarzutów. Polecamy przyszłym Inwestorom usługi firmy reprezentowanej przez Pana Piotra Lewandowskiego.

– Joanna i Eric M.

A158 Hotel nad morzem pod Darłowem

Zaangażowanie, dyspozycyjność oraz sumienność wpłynęły korzystnie na współpracę, natomiast rzetelność i fachowość mają swoje odzwierciedlenie w efekcie finalnym.

– Artur Stankiewicz,
Prezes OPC Sp. z o.o.

A169 Hotel mobilny przy lotnisku Okęcie w Warszawie

Dzięki szeroko pojętej wiedzy, elastyczności oraz pomysłowości projektantów, udało się osiągnąć nietuzinkowy efekt, przy niewielkim nakładzie kosztów.

– p. Piotr Chociaj,
Prezes Zarządu Ekoprojekt Sp. z o.o.

W105 Ośrodek rehabilitacji „Amicus”

Architekt był otwarty na nasze propozycje, miał nowatorskie, oryginalne pomysły. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Lewandowskim i polecamy go jako godnego zaufania profesjonalistę, który dba o potrzeby inwestora.

– Stanisław Kowalski,
Prezes Zarządu Fundacji

W113 Klub Osiedlowy w Warszawie

Firma A8 Architektura wykazała się pełną rzetelnością oraz wywiązała się ze wszystkich ustalonych terminów, z pełną uczciwością polecamy tę firmę.

– Jarosław Herse,
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Górczewska"

W141 Salony sprzedaży sieci PLUS

Wysoko oceniamy umiejętności i doświadczenie zawodowe pracowników firmy A8 Architektura. Gwarancja najwyższego poziomu usług sprawia, że możemy tą firmę polecić jako solidnego partnera do współpracy.

– Bartłomiej Dudka,
Branch Brothers Sp. z o.o.

W129 Mieszkanie przy Ostrobramskiej

Wszystkim tym, którzy pragną mieć mieszkanie(dom) o niepowtarzalnym charakterze, zrealizowane w nowoczesnej technologii i pomysłowe, gorąco polecamy usługi pracowni A8 Architektura.

– Jolanta i Jarosław

W139 Biura firmy Gemalto w Warszawie

Projekt został wykonany z dużą dbałością o szczegóły i zachowano przy tym pełen porządek w dokumentacji, mimo krótkiego terminu realizacji. Firma A8 Architektura w trakcie naszej współpracy zyskała sobie nasz szacunek i zaufanie. Polecamy tę firmę wszystkim inwestorom, którzy poszukują rzetelnego i terminowego współpracownika.

– Marek Baberowski,
Dyrektor Naczelny Gemalto Sp. z o.o.

A062 Rezydencja nad Wisłą

Z panem Olafem Chmielewskim i panem Piotrem Lewandowskim współpracowałem na każdym etapie inwestycji i polecam tych architektów.

– J.N.

W103 Mieszkanie w Pruszkowie

Jesteśmy bardzo zadowolenia z całego projektu, niesamowite pomysły sprawiły, że nasze mieszkanie wygląda bajecznie a zarazem możemy cieszyć się funkcjonalnością wnętrz.

– Olga i Maciek K.

A210-Biurowiec-Coleman

Praca z panem Piotrem Lewandowskim i jego zespołem ze studia A8 Architektura to przede wszystkim zdolność słuchania, rozumienia potrzeb i uwzględnianie perspektywy inwestora, zaangażowanie w procedury niezbędne do uzyskania pozwolenia na budowę, profesjonalizm i rzetelność w działaniu.

– Coleman International Sp. z o. o.

W116 Ksantos – sieć lokali gastronomicznych

Polecamy pracownię A8 ARCHITEKTURA Pana mgr inż. Piotra Lewandowskiego wszystkim inwestorom.

– Jan Stasiak
Karson S.C.

A198 Dom w Serocku

Wykonawca (z dużym doświadczeniem) zwrócił naszą uwagę na wyjątkową jakość projektu, co dla niego w praktyce przekładało się na łatwość i tempo realizacji.

– Ewa i Andrzej Kaźmierscy

A118 Dom w Starej Wsi

Efektem współpracy jest budynek o zachwycającej bryle, idealnych proporcjach, ale równocześnie niezwykle funkcjonalny i wygodny – dom naszych marzeń.

– Marta i Tomasz Stefańscy

W108 Mieszkanie przy Fortach Bema w Warszawie

Cierpliwość projektantów, wyrozumiałość, wiedza i troska o detal pozwoliły zrealizować nasze marzenie o własnym mieszkaniu.

– Beata i Wojciech Gil

A146/W142 Dom przy Fanfarowej w Warszawie

Nowoczesne wnętrza są doskonałym uzupełnieniem całej koncepcji architektonicznej, zgodnej z naszymi założeniami.

– Anna i Damian Ksokowscy

A192 Dom w Józefowie

Podkreślić trzeba staranność i precyzję wykonania projektu. Nie wymagał on żadnych poprawek ani na etapie starań o pozwolenie na budowę ani w trakcie budowy.

– Maria i Jan Miłosz

A243 Dom pod Radzyminem

Projekt nie wymagał poprawek, dzięki czemu szybko i bezproblemowo otrzymaliśmy pozwolenie na budowę.

– Magdalena i Paweł Kieżyńscy

A232 Dom w Milanówku III

Mieszka się cudnie – nie ma dnia byśmy się nie zachwycali (zupełnie serio). Funkcjonalność domu przeszła nasze oczekiwania.

– Anna i Wojciech Gołębiowscy

W137 Ośrodek rehabilitacji „Biomicus”

Polecamy firmę A8Architektura, wszystkim tym, którzy oczekują wysokiej jakości i trwałości zastosowanych rozwiązań.

– Fundacja Dzieciom ” Zdążyć z pomocą”

W140 Referencje Hostel Pańska

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z architektem Piotrem Lewandowskim i zespołem A8 Architektura, możemy polecić ich, jako godnych zaufania profesjonalistów, dbających o potrzeby inwestora i najwyższą jakość wykonanej pracy.

– Fundacja Dzieciom ” Zdążyć z pomocą”

A241 Dom przy Białowiejskiej w Warszawie

Bardzo doceniamy dyspozycyjność, sprawność i szybkość działania, zaangażowanie oraz kreatywność Pana Piotra i Zespołu, bo dzięki nim współpraca ułożyła nam się świetnie.

Gorąco polecamy Pracownię A8 Architektura.

– Anna i Cezary

A175 Budynek „Polski Komfort” w Lesznowoli

Projekt opracowany został z dużą starannością a współpraca i wsparcie projektowe trwały jeszcze przez czas budowy i aranżację wnętrz.

Polecamy przyszłym inwestorom usługi firmy spod znaku A8.

– Rafał Rychter - Prezes Zarządu

A240 Dom-Leonidasa

Fantastycznie zorganizowany zespół, który dba by wszystkie pozwolenia były na czas, zawsze służący pomocą w zakresie prac własnych jak i podwykonawców. Polecamy wszystkim, dla których budowa domu to coś wyjątkowego.

– Anna i Dominik Zawartko

A254-DomPrzysucha

Pan Piotr cierpliwie wysłuchał naszych pomysłów i dzięki swojej kreatywności i zaangażowaniu powstał projekt naszego wymarzonego domu.

– Ewa Kos-Pasielak i Piotr Pasielak

A269 Dom w Wołomine

Prace projektowe zostały wykonane profesjonalnie, rzetelnie, co sprawiło że współpraca z Panem Piotrem była czystą przyjemnością.

A247 Bliźniaki Melonowa

Byliśmy świadomi bardzo dobrze wykonanego projektu, a mimo to efekt końcowy pozytywnie przerósł nasze wyobrażenia.

A327-Instytut-Krakowska

Projekt został zrealizowany w terminie a współpraca układała się wzorowo.

A245 Osada Wislana

Polecamy współpracę z firmą A8 Architektura, która wywiązuje się z terminów i jest bardzo zaangażowana w proces projektowy oraz nadzory na budowie.

A283-Badylarska

Polecamy firmę A8 Architektura wszystkim inwestorom, którzy poszukują profesjonalnych usług projektowych.

A311-Domy-Prozy

Efektem współpracy są oryginalne, funkcjonalne i przemyślane rozwiązania bezpośrednio przedkładające się na korzyści inwestycyjne naszej firmy jak również tworzące komfortowe środowisko do życia przyszłych mieszkańców.

A325 Budynki przy ul. Jamki

Zachęcamy do współpracy z Panem Piotrem Lewandowskim i jego zespołem. Jest to recepta na projekt nowoczesny i nietuzinkowy. Budynki zaprojektowane przez A8 architektura to korzyści inwestycyjne dla naszej firmy i radość dla ich przyszłych mieszkańców.

A150 Taborowa

Projekt, który uznaliśmy jako ostateczny, odpowiadał naszym wysokim wymaganiom i oczekiwaniom. Mimo krótkich terminów, wielu aspektów i niestandardowych wymagań z naszej strony, firma A8 Architektura stanęła na wysokości zadania i spełniła je wszystkie.

– Ozdoba Hagi

A310 Dom Łomianki

Polecamy firmę A8 Architektura wszystkim inwestorom, dla których liczy się zarówno profesjonalizm, jak i indywidualne podejście do inwestora.

– Ilona i Darek Rutkowscy