Referencje

A120 Dom w Bobrowcu

Z p. Piotrem Lewandowskim pracowaliśmy przy projekcie naszego domu. Oprócz tego, że był kompetentny i sumienny to posiadał umiejętność trafnego odczytywania naszych potrzeb i intencji.

– Kinga Janiszewska

A119/W135 Dom przy ulicy Tukana

Jeśli były jakiekolwiek pytania, Piotr natychmiast udzielał fachowych i rzetelnych wyjaśnień. A8 Architektura to rzetelna pracownia z doskonałymi i oryginalnymi pomysłami.

– Adrianna i Daniel Ptaszynski

A155 Dom w Milanówku

Końcowy efekt projektowy to głównie zasługa wysokiej kultury pracy Pana Piotra Lewandowskiego, jego zrozumienia potrzeb klienta, kreatywności w poszukiwaniu koncepcji, umiejętności znajdowania niekonwencjonalnych rozwiązań.

– Bogdan Kuśpit

A129 Domy bliźniacze przy ul. Farysa

Największe wrażenie zrobiła na nas błyskawiczna reakcja Pana Piotra na wszelkie modyfikacje na które zdecydowaliśmy się już w trakcie trwania budowy. Pan Piotr i jego zespół – byli zawsze do naszej dyspozycji i służyli nam cennymi radami i sugestiami

– Mariusz Strojny

A124 Dom w Puszczy Mariańskiej

Liczne konsultacje i dyskusje sprawiły, że jesteśmy bardzo zadowoleni z końcowego projektu. Bardzo polecamy pracownię architektoniczną A8ARCHITEKTURA.

– Alicja Dobrzańska

A156 Dom w Otwocku

Współpracę z Panem Piotrem Lewandowskim i firmą A8 Architektura wspominamy jako jedną z najmilszych części budowy domu.

– Tomek i Olka

W101 Mieszkanie Jeżewskiego

Już po pierwszym spotkaniu i poznaniu naszych oczekiwań architekt stworzył wstępny projekt w pełni nam odpowiadający, zarówno pod względem funkcjonalności, jak i wystroju mieszkania.

– Sergiusz Sachno

A104 Kompleks bankietowo-konferencyjny w Chynowie

Współpraca z Panem Piotrem przebiegała bardzo rzeczowo i owocnie. Opracowany projekt idealnie wpisał się w bryłę istniejącego obiektu tworząc nierozerwalną wizualnie całość.

– Ryszard Lewandowski

A113 / W117 Rezydencja k/ Podkowy Leśnej

Współpraca z pracownią przebiegała bez zarzutów. Polecamy przyszłym Inwestorom usługi firmy reprezentowanej przez Pana Piotra Lewandowskiego.

– Joanna i Eric M.

A158 Hotel nad morzem pod Darłowem

Zaangażowanie, dyspozycyjność oraz sumienność wpłynęły korzystnie na współpracę, natomiast rzetelność i fachowość mają swoje odzwierciedlenie w efekcie finalnym.

– Artur Stankiewicz,
Prezes OPC Sp. z o.o.

A169 Hotel mobilny przy lotnisku Okęcie w Warszawie

Dzięki szeroko pojętej wiedzy, elastyczności oraz pomysłowości projektantów, udało się osiągnąć nietuzinkowy efekt, przy niewielkim nakładzie kosztów.

– p. Piotr Chociaj,
Prezes Zarządu Ekoprojekt Sp. z o.o.

W105 Ośrodek rehabilitacji „Amicus”

Architekt był otwarty na nasze propozycje, miał nowatorskie, oryginalne pomysły. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Lewandowskim i polecamy go jako godnego zaufania profesjonalistę, który dba o potrzeby inwestora.

– Stanisław Kowalski,
Prezes Zarządu Fundacji

W113 Klub Osiedlowy w Warszawie

Firma A8 Architektura wykazała się pełną rzetelnością oraz wywiązała się ze wszystkich ustalonych terminów, z pełną uczciwością polecamy tę firmę.

– Jarosław Herse,
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Górczewska"

W141 Salony sprzedaży sieci PLUS

Wysoko oceniamy umiejętności i doświadczenie zawodowe pracowników firmy A8 Architektura. Gwarancja najwyższego poziomu usług sprawia, że możemy tą firmę polecić jako solidnego partnera do współpracy.

– Bartłomiej Dudka,
Branch Brothers Sp. z o.o.

W129 Mieszkanie przy Ostrobramskiej

Wszystkim tym, którzy pragną mieć mieszkanie(dom) o niepowtarzalnym charakterze, zrealizowane w nowoczesnej technologii i pomysłowe, gorąco polecamy usługi pracowni A8 Architektura.

– Jolanta i Jarosław

W139 Biura firmy Gemalto w Warszawie

Projekt został wykonany z dużą dbałością o szczegóły i zachowano przy tym pełen porządek w dokumentacji, mimo krótkiego terminu realizacji. Firma A8 Architektura w trakcie naszej współpracy zyskała sobie nasz szacunek i zaufanie. Polecamy tę firmę wszystkim inwestorom, którzy poszukują rzetelnego i terminowego współpracownika.

– Marek Baberowski,
Dyrektor Naczelny Gemalto Sp. z o.o.

A062 Rezydencja nad Wisłą

Z panem Olafem Chmielewskim i panem Piotrem Lewandowskim współpracowałem na każdym etapie inwestycji i polecam tych architektów.

– J.N.

W103 Mieszkanie w Pruszkowie

Jesteśmy bardzo zadowolenia z całego projektu, niesamowite pomysły sprawiły, że nasze mieszkanie wygląda bajecznie a zarazem możemy cieszyć się funkcjonalnością wnętrz.

– Olga i Maciek K.

A210-Biurowiec-Coleman

Praca z panem Piotrem Lewandowskim i jego zespołem ze studia A8 Architektura to przede wszystkim zdolność słuchania, rozumienia potrzeb i uwzględnianie perspektywy inwestora, zaangażowanie w procedury niezbędne do uzyskania pozwolenia na budowę, profesjonalizm i rzetelność w działaniu.

– Coleman International Sp. z o. o.

W116 Ksantos – sieć lokali gastronomicznych

Polecamy pracownię A8 ARCHITEKTURA Pana mgr inż. Piotra Lewandowskiego wszystkim inwestorom.

– Jan Stasiak
Karson S.C.

A198 Dom w Serocku

Wykonawca (z dużym doświadczeniem) zwrócił naszą uwagę na wyjątkową jakość projektu, co dla niego w praktyce przekładało się na łatwość i tempo realizacji.

– Ewa i Andrzej Kaźmierscy

A118 Dom w Starej Wsi

Efektem współpracy jest budynek o zachwycającej bryle, idealnych proporcjach, ale równocześnie niezwykle funkcjonalny i wygodny – dom naszych marzeń.

– Marta i Tomasz Stefańscy

W108 Mieszkanie przy Fortach Bema w Warszawie

Cierpliwość projektantów, wyrozumiałość, wiedza i troska o detal pozwoliły zrealizować nasze marzenie o własnym mieszkaniu.

– Beata i Wojciech Gil

A146/W142 Dom przy Fanfarowej w Warszawie

Nowoczesne wnętrza są doskonałym uzupełnieniem całej koncepcji architektonicznej, zgodnej z naszymi założeniami.

– Anna i Damian Ksokowscy

A192 Dom w Józefowie

Podkreślić trzeba staranność i precyzję wykonania projektu. Nie wymagał on żadnych poprawek ani na etapie starań o pozwolenie na budowę ani w trakcie budowy.

– Maria i Jan Miłosz

A243 Dom pod Radzyminem

Projekt nie wymagał poprawek, dzięki czemu szybko i bezproblemowo otrzymaliśmy pozwolenie na budowę.

– Magdalena i Paweł Kieżyńscy

A232 Dom w Milanówku III

Mieszka się cudnie – nie ma dnia byśmy się nie zachwycali (zupełnie serio). Funkcjonalność domu przeszła nasze oczekiwania.

– Anna i Wojciech Gołębiowscy

W137 Ośrodek rehabilitacji „Biomicus”

Polecamy firmę A8Architektura, wszystkim tym, którzy oczekują wysokiej jakości i trwałości zastosowanych rozwiązań.

– Fundacja Dzieciom ” Zdążyć z pomocą”

W140 Referencje Hostel Pańska

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z architektem Piotrem Lewandowskim i zespołem A8 Architektura, możemy polecić ich, jako godnych zaufania profesjonalistów, dbających o potrzeby inwestora i najwyższą jakość wykonanej pracy.

– Fundacja Dzieciom ” Zdążyć z pomocą”

A241 Dom przy Białowiejskiej w Warszawie

Bardzo doceniamy dyspozycyjność, sprawność i szybkość działania, zaangażowanie oraz kreatywność Pana Piotra i Zespołu, bo dzięki nim współpraca ułożyła nam się świetnie.

Gorąco polecamy Pracownię A8 Architektura.

– Anna i Cezary

A175 Budynek „Polski Komfort” w Lesznowoli

Projekt opracowany został z dużą starannością a współpraca i wsparcie projektowe trwały jeszcze przez czas budowy i aranżację wnętrz.

Polecamy przyszłym inwestorom usługi firmy spod znaku A8.

– Rafał Rychter - Prezes Zarządu

A240 Dom-Leonidasa

Fantastycznie zorganizowany zespół, który dba by wszystkie pozwolenia były na czas, zawsze służący pomocą w zakresie prac własnych jak i podwykonawców. Polecamy wszystkim, dla których budowa domu to coś wyjątkowego.

– Anna i Dominik Zawartko

A254-DomPrzysucha

Pan Piotr cierpliwie wysłuchał naszych pomysłów i dzięki swojej kreatywności i zaangażowaniu powstał projekt naszego wymarzonego domu.

– Ewa Kos-Pasielak i Piotr Pasielak

A269 Dom w Wołomine

Prace projektowe zostały wykonane profesjonalnie, rzetelnie, co sprawiło że współpraca z Panem Piotrem była czystą przyjemnością.

A247 Bliźniaki Melonowa

Byliśmy świadomi bardzo dobrze wykonanego projektu, a mimo to efekt końcowy pozytywnie przerósł nasze wyobrażenia.

A327-Instytut-Krakowska

Projekt został zrealizowany w terminie a współpraca układała się wzorowo.

A245 Osada Wislana

Polecamy współpracę z firmą A8 Architektura, która wywiązuje się z terminów i jest bardzo zaangażowana w proces projektowy oraz nadzory na budowie.

A283-Badylarska

Polecamy firmę A8 Architektura wszystkim inwestorom, którzy poszukują profesjonalnych usług projektowych.

A311-Domy-Prozy

Efektem współpracy są oryginalne, funkcjonalne i przemyślane rozwiązania bezpośrednio przedkładające się na korzyści inwestycyjne naszej firmy jak również tworzące komfortowe środowisko do życia przyszłych mieszkańców.

A325 Budynki przy ul. Jamki

Zachęcamy do współpracy z Panem Piotrem Lewandowskim i jego zespołem. Jest to recepta na projekt nowoczesny i nietuzinkowy. Budynki zaprojektowane przez A8 architektura to korzyści inwestycyjne dla naszej firmy i radość dla ich przyszłych mieszkańców.

A150 Taborowa

Projekt, który uznaliśmy jako ostateczny, odpowiadał naszym wysokim wymaganiom i oczekiwaniom. Mimo krótkich terminów, wielu aspektów i niestandardowych wymagań z naszej strony, firma A8 Architektura stanęła na wysokości zadania i spełniła je wszystkie.

– Ozdoba Hagi

A310 Dom Łomianki

Polecamy firmę A8 Architektura wszystkim inwestorom, dla których liczy się zarówno profesjonalizm, jak i indywidualne podejście do inwestora.

– Ilona i Darek Rutkowscy

W181 Mieszkanie przy ul. Obrońców Tobruku

Choć subiektywnie mieszkanie dla nas jest najpiękniejsze, to zwrócić należy uwagę na zachwyt odwiedzających (naszych gości), którzy są pełni podziwu dla dobrego stylu projektu.

– Magdalena i Norbert

W204 Restauracja Bombaj Masala

Niesamowity sufit, oryginalna podłoga czy intrygujące obrazy na ścianie to tylko część elementów, które zasługują na szczególne wyróżnienie. Z pewnością ponownie skorzystamy z tej rzetelnej i bardzo kreatywnej Pracowni. Dzięki ich ciężkiej pracy nasze marzenia stały się rzeczywistością.

– Karolina i Kedar Parab