Budynek wielorodzinny ”Willa One” w Warszawie

Na łonie natury.

Nr projektu A245
Projekt 2014-2015
Projekt wnętrz 2015
Realizacja w realizacji
Powierzchnia 1658m2
Inwestor J.W. Construction Holding S.A.

W północnej części Tarchomina, przy ul. Marcina z Wrocimowic, powstanie budynek wielorodzinny dla największego polskiego dewelopera mieszkaniowego – J.W. Construction Holding S.A.

Inwestycja zlokalizowana w zacisznej części Doliny Wisły, nieopodal lasu, ścieżek i szlaków rowerowych została zaprojektowana z myślą o nowoczesnych ludziach, którzy cenią sobie wygodę i spokój oraz aktywny sposób na wypoczynek.

Budynek ma trzy kondygnacje nadziemne, a na każdej z nich zostało rozmieszczonych 7 mieszkań, o średniej powierzchni ok 45 m2. Garaż zajmuje jedną kondygnację podziemną. Dla wygody budynek będzie wyposażony w windę.

Forma i wielkość budynku została uwarunkowana przez bardzo restrykcyjne wymogi odnośnie spełnienia wysokiego procentu terenów zielonych oraz odległości od lasu. W związku z czym zdecydowaliśmy się na jak najbardziej oszczędną w detalu bryłę z dużymi przeszkleniami i balkonami, otwierającymi mieszkania na tak malowniczą okolicę.

Ze względu na trudne warunki gruntowe budynek posadowiony na fundamencie pośrednim (Palowanie)

Autor wizualizacjI: Sebastian Smolak – Atlantis Arts Studio

Opinia klienta

Polecamy współpracę z firmą A8 Architektura, która wywiązuje się z terminów i jest bardzo zaangażowana w proces projektowy oraz nadzory na budowie.